Naruto RPG Fans

Gra stworzona dla miłośników Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Po rejestracji napisz do Haku, KakashX w związku z kartą postaci

#1 Mon-Sep-2007 12-39-22

Kyuubi

Zbanowany

Poczatek gry

Początek gry

1. Jak rozpocząć grę?
Gdy wybierzesz już Ukrytą Wioskę w której chcesz grać, zapiszesz się do niej w dziale 'zapisy' i stworzysz kartę postaci nastepnym krokiem jaki powinieneś zrobić to wysłanie jej do MG wioski oraz zdanie testu na stopień genin. MG sprawdzi twoje umiejętności (każdy MG ma inny sposób) i jeśli tylko wykażesz się ambicją i pewnym stopniem wiedzy o Naruto napewno zdasz test i zostaniesz przyjęty do wioski juz pełnymi prawami genina. Wówczas rozpoczniesz przygodę w stworzonym do tego dziale na forum, wraz z drużyną która zostanie ci przydzielona. Przygodę będzie prowadził twój Jonin.

2 Zasady pisania postów
Aby gra upływała wszystkim miło (i aby twój MG nie dostał przypadkiem ataku szału) wprowadziliśmy na forum pewne zasady dotyczące pisania postów. Przede wszystkim powinieneś odpisywać po każdym poście MG opisującym wydarzenia. Twój post, w którym zawarte będa przemyślenia postaci, czynności jakie chce wykonać i inne powinny być zapisane według wzoru. Nie dopuszczalnę są jakiekolwiek przekleństwa i wulgaryzmy (granice tolerancji wyznacza prowadzący wioskę MG). Dozwolone formy gramatyczne to pisanie w I osobie ("Gdy zauważe przeciwnika, wyciągne kunai") lub III osoba (Gdy[tu imie twojej postaci] zauważył zbliżających się przeciwników wyciągnął kunai"). Wszystko co myśli twoja postać, czyli np. spostrzeżenia na temat otaczającego świata i inne powinny być objęte znakami "* *" (np. niech to szlak! Otoczyli nas!*). Wszystko co wypowiada na głos twoja postać powinno być zapisane kursywą (np. "-Zaatakujmy równocześnie z kilku stron!"). Dozwolona jest także narracja czyli (np. "-Zaatakujmy równocześnie z kilku stron!"- krzyknąłem głośno do towarzyszy"). Zabronione za to są jakiekolwiek komentarze dotyczące tego co stanie się np. po waszych atakach lub wpływanie w inny sposób na fabułę i wydarzenia w grze. Od opisywania skutków waszego ataku jest Jonin. Wszelkie odstępstwa od zasad będą karane ostrzeżeniami. Przykład posta przygody w której bierze udział dwóch graczy:

Jonin:
Wstajesz lekko oszołomiony, zdając sobie sprawe że znajdujesz sie pod wpływem silnego genjutsu, które przeniosło cię w jakiś nieznane ci miejsce. Wodzisz wzrokiem za towarzyszami- lecz nie znajdujesz ich. Jesteś zupełnie sam. Najwyraźniej znajdujesz się na jakieś pustyni, słońce przygrzewa ostro piekąc ci skóre. Wokół spostrzegasz tylko kilka drzew, tonących w bezmiarze wydm i piasku. Ktoś stoi naprzeciwko ciebie, w odległości jakiś 20, może 30 metrów. Wyciaga kunai, i rusza do ataku.

Odpis gracza:

Gracz:
-Tak se pogrywasz? HAHAHHAHAHAHAH, nie umiesz walczyć, więc robisz GenJutsu, aby się ode mnie oderwać!! WALCZ!! - krzyczę jak szaleniec, zdejmując miecz z pleców. *Pieprzona pustynia, ciepło mi... I to słońce, przez nie nie moge zobaczyć co to za ofiara losu stoi koło mnie.*
Zdjąwszy miecz z pleców, wbijam go w piasek. Kucam i wiążę pieczęci do Raikyuu, wypuszczając je z rąk w tego kogoś. Gdy ominie, ściągam z pleców obydwie parasolki i zaczynam strzelać z nich senbonami jak z karabinu. Przeczówam, że będzie to Kawarimi, więc salwa wystarczy. Potem nie pozostaje mi nic innego jak walka mieczem. Atakuję przeciwnika (jeśli będzie w zasięgu, jeśli nie, to dobiegam i atak z wyskoku) mieczem, i gdy będę pewny, że trafię, ładuję szybko miecz elektryczną chakrą, aby cios nie tylko coś mu odciął, ale także poraził.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-game.pun.pl www.zajebik.pun.pl www.goldcraft.pun.pl www.hogwartx.pun.pl www.roomx.pun.pl